Wydarzenia
Mick Jagger na wielkim ekranie!
Mick Jagger na wielkim ekranie!

Kino Studyjne GCF powraca także do klasyki filmowej: w tym tygodniu pokaże „Śpiewaka jazzbandu”, amerykański film muzyczny z 1927 roku.

We wchodzącym w najbliższy piątek na ekrany thrillerze „Obraz pożądania” można podziwiać jednego w najpopularniejszych brytyjskich muzyków i kompozytorów wszech czasów, kultowego wokalistę The Rolling Stones. Mick Jagger wcielił się w postać ekscentrycznego milionera, który zaprasza do swojej posiadłości nad jeziorem Como znanego krytyka sztuki. M a wobec niego pewien plan. Ten pojawia się z piękną i tajemniczą kobietą. Milioner składa propozycję nie do odrzucenia: chce, by jego gość ukradł dla niego wyjątkowy obraz, którego obsesyjnie pragnie, obiecując w zamian sławę i karierę. Mężczyzna przyjmuje zlecenie nie wiedząc, że wpada w pułap kę chciwości, ambicji i kłamstw …

„Śpiewak jazzbandu”, amerykański musical z 1927 roku, otwiera w Kinie Studyjnym GCF przegląd klasycznych filmów wyprodukowanych przez słynną firmę Warner Bros. Obraz powszechnie uważany za pierwszy w historii film dźwiękowy można zobaczyć w czwartek, 5 listopada, o godzinie 18.00. Kolejne filmowe klasyki pojawią się w repertuarze co dwa tygodnie. W planach są między innymi pokazy filmów: „Casablanca”, „Tramwaj zwany pożądaniem”, „Buntownik bez powodu”, „Deszczowa piosenka” i innych.

Kino Studyjne GCF czynne jest codziennie, również 1 listopada. W repertuarze są ponadto m.in. filmy: „Szarlatan”, „Czyściec”, „Polot”, „Tajemniczy ogród”, „Małe szczęścia” , „Gniazdo”, „Złotokap”, „Kwiat szczęścia”. Szczegóły oraz możliwość zakupu biletu on line na stronie: www.gcf.org.pl.

Kino działa w reżimie sanitarnym, zgodnie z którym w sprzedaży dostępna jest 25 procent miejsc na widowni, w każdej z trzech sal kinowych – Warszawie, Goplanie i Morskim Oku. Dzięki temu widzowie mogą zachować bezpieczny dystans. Wszystkich obowiązuje konieczność dezynfekcji rąk oraz noszenia maseczek.

Newsletter
Zapisz się na newsletter

* wymagane pola