Wydarzenia
MARTIN I MAGICZNY LAS. Nowość dla dzieci i całej rodziny
MARTIN I MAGICZNY LAS. Nowość dla dzieci i całej rodziny

Czy można wytrzymać w lesie bez komórki i internetu? Czy to w ogóle może być zabawne? Kino Studyjne GCF zaprasza dzieci i całe rodziny na czesko-słowacko-niemiecką produkcję familijną pt. „Martin i magiczny las”. Film w repertuarze od 28 stycznia 2022. roku.

Bilety w sprzedaży w kasie Kina Studyjnego GCF oraz online TUTAJ.

Pełna przygód historia o Martinie, który trafia na letni obóz w tajemniczym lesie. Miejsce, które skrywa cenny skarb, jest w niebezpieczeństwie, a chłopiec będzie musiał je ocalić!

Trzy tygodnie w lesie, bez telefonu, internetu i wygodnego łóżka – dla Martina to nie brzmi jak wymarzony plan na wakacyjny wyjazd. Kiedy chłopiec zostaje wysłany na letni obóz przetrwania w leśnej głuszy, nie kryje swojego niezadowolenia. Nie interesują go wędrówki, strzelanie z łuku, poznawanie roślin, gimnastyka o świcie i wieczory przy ognisku. Pewnej nocy Martin wybiera się na samotną wyprawę i próbuje nawet uciec z obozu, ale okazuje się, że las i jego tajemniczy mieszkańcy nie chcą mu na to pozwolić… Drzewa potrzebują pomocy, bo chciwi inwesntytorzy chcą zmienić okoliczny teren w kopalnię rzadkich minerałów. Im bardziej chłopiec zaczyna poznawać ten magiczny świat przyrody, tym silniejszym staje się jego sprzymierzeńcem. Czy uda mu się ocalić skarb skrywany w magicznym lesie?

 

Opis filmu: Nowe Horyzonty

Newsletter
Zapisz się na newsletter

* wymagane pola