Wydarzenia
LEGENDA MORSKA W OBIEKTYWIE 2020-2021. Wystawa konkursowa
LEGENDA MORSKA W OBIEKTYWIE 2020-2021. Wystawa konkursowa

Galeria Gdyńskiego Centrum Filmowego zaprasza do oglądania wystawy będącej retrospekcja konkursu fotograficznego LEGENDA MORSKA W OBIEKTYWIE w latach 2020-2021. Zdjęcia można ogląda od wtorku do soboty w godzinac 11.00-18.00. 

Prace powstały w okresie trudnym dla twórców ze względu na trwającą pandemię. Sezon letni stanowił okres, w którym miłośnicy fotografii mogli przynajmniej na kilka tygodni zapomnieć o tych najbardziej restrykcyjnych obostrzeniach, w tym ograniczonej możliwości spotkań publicznych i kontaktów społecznych. Prezentowane prace obejmują kilka kategorii konkursowych, w tym: „Panorama Morska”, „Praca na morzu”, „Wakacje Morskie”, „Detal Marynistyczny” oraz „Inspiracje morskie” i stanowią świadectwo zwycięstwa kreatywności, sztuki nad trudnymi do przewidzenia przeciwnościami losu.

W galerii są wystawiane prace uczestników poprzednich wystaw oraz laureatów konkursu z lat 2021-2022, uzupełnione wybranymi pracami z lat 2019-2020. Prace będą prezentowane do końca marca i w zamierzeniu mają stanowić ważną inspirację dla uczestników tegorocznej edycji konkursu, w tym miłośników fotografii morskiej i marynistycznej z Gdyni i Polski.

Prace będą prezentowane do końca marca 2022 roku i w zamierzeniu mają stanowić ważną inspirację dla uczestników tegorocznej edycji konkursu, w tym miłośników fotografii morskiej i marynistycznej z Gdyni i Polski.

 

Twórcy, których prace są prezentowane na wystawie:

Małgorzata Szura-Piwnik, Tomek Lelito, Monika Michałek, Magdalena Korzewska, Marta Zabłotna, Dariusz Wojtała, Ewa Morzuch, Ewa Kowalczyk, Karolina Hanuszkiewicz, Anna Jerzman, Mariola Sikora, Agnieszka Bladzik, Kornelia Głowacka-Wolf, Ewa Tulińska, Elwira Kruszelnicka, Marta Biniak

Zapraszamy!

Newsletter
Zapisz się na newsletter

* wymagane pola