Wydarzenia
II Trójmiejski Konkurs Wiedzy o Filmie dla szkół ponadpodstawowych | ZAPISZ SIĘ!
II Trójmiejski Konkurs Wiedzy o Filmie dla szkół ponadpodstawowych | ZAPISZ SIĘ!

Gdyńskie Centrum Filmowe, IX Liceum Ogólnokształcące w Gdyni oraz Zakład Filmu i Mediów Uniwersytetu Gdańskiego zapraszają uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału
w II Trójmiejskim Konkursie Wiedzy o Filmie!

 

Konkurs skierowany jest do młodzieży szkół ponadpodstawowych Trójmiasta oraz Małego Trójmiasta Kaszubskiego, odbywać się będzie w jednym etapie, a uczniowie przystąpią do niego w parach. Konkurs odbędzie się w sali „Warszawa” Gdyńskiego Centrum Filmowego i – wzorem ubiegłego roku – będzie miał charakter multimedialny. Reprezentantami jednej szkoły mogą być maksymalnie trzy pary uczniów. W przypadku zgłoszenia się większej ilości uczniów decyzję o tym, kto stanie się reprezentantem szkoły podejmuje opiekun merytoryczny uczniów.

 

W tym roku nagrodą główną, poza akredytacją na Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, będzie indeks na Wydział Filologiczny, kierunek: Wiedza o Filmie i Kulturze Audiowizualnej!

 

Zgłoszenia należy nadsyłać drogą mailową do koordynatorów konkursu: m.kulling@lo9.gdynia.pl lub w.kulling@lo9.gdynia.pl do dnia 29.02.2024 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz wizerunku uczestników konkursu oraz ich opiekunów merytorycznych.

 

REGULAMIN KLIK

ZGŁOSZENIE na konkurs KLIK

 

 

HARMONOGRAM II TRÓJMIEJSKIEGO KONKURSU WIEDZY O FILMIE:

  1. Przesyłanie przez Opiekunów drogą mailową na adres koordynatorów zgłoszeń udziału
    w Konkursie wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz wizerunku uczestników konkursu oraz ich opiekunów merytorycznych – zdjęcie lub scan – do 29.02.2024 
  2. Finał konkursu – 14.03.2024
 

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia!

Newsletter
Zapisz się na newsletter

* wymagane pola