Wydarzenia
GRECKIE WAKACJE – pokazy przedpremierowe
GRECKIE WAKACJE – pokazy przedpremierowe

Zapraszamy do Gdyńskiego Centrum Filmowego na przedpremierowe pokazy najbardziej słonecznego filmu roku! Podczas seansów do zdobycia będą greckie upominki od delikatesów Meli Deli oraz voucher o wartości 200 zł na kolację w restauracji El Greco w Gdyni.

Zapraszamy na jeden z przedpremierowych pokazów:
8.08, 11.08, 14.08 i 17.08. Start każdego z seansów o 18:20.
Bilety do nabycia w kasie GCF oraz na stronie: https://gcf.org.pl/kino-studyjne/
„Greckie wakacje” to rozgrzewająca serca komedia o poszukiwaniu szczęścia, domu i… miłości.
Kiedy Olive odkrywa, że chłopak ją zdradza, postanawia wrócić do swojego rodzinnego domu w Grecji, aby uleczyć złamane serce. Tam spotyka się z niechęcią miejscowych, którzy na wszelkie możliwe sposoby starają się uprzykrzyć jej życie…
Na szczęście Olive poznaje rezolutnego dziewięciolatka, który przychodzi z pomocą i wspólnie z bohaterką stawia czoła niezrozumiałej wrogości „lokalsów”. Zostaje jej przewodnikiem, negocjatorem i przyjacielem, sprawiając, że Olive nadaje swojemu życiu nowy sens, a przy okazji spędza najpiękniejsze greckie wakacje.
Czy znajduje też miłość? Na to pytanie odpowiedź poznają jako pierwsi widzowie, którzy wybiorą się na jeden z przedpremierowych pokazów „Greckich wakacji” w Gdyńskim Centrum Filmowym 8, 11, 14 lub 17 sierpnia.
Premiera filmu: 19 sierpnia.
Newsletter
Zapisz się na newsletter

* wymagane pola