Wydarzenia
FILMOWE WAKACJE. Zapisy na półkolonie i warsztaty
FILMOWE WAKACJE. Zapisy na półkolonie i warsztaty

Młodych miłośników kina zapraszamy na FILMOWE WAKACJE w Gdyńskim Centrum Filmowym. W ofercie trzy turnusy: dla najmłodszych półkolonie, a dla nieco starszych dzieci zajęcia warsztatowe.

Twoje dziecko interesuje się filmem, animacją, dźwiękiem i nie ma jeszcze planów na lato 2022? Zapisz je na wakacje w Gdyńskim Centrum Filmowym, które już od kilku lat organizuje zimowe oraz letnie zajęcia półkolonijne i warsztatowe dla kameralnych grup uczestników, którzy nawiązują nowe znajomości, rozwijają filmowe pasje, twórczo spędzając razem czas.

 

TERMIN 27 CZERWCA – 1 LIPCA 2022

WARSZTATY Z ANIMACJI POKLATKOWEJ

wiek uczestników: 12-14 lat

Od poniedziałku do piątku, co dziennie pięć godzin zajęć edukacyjnych, których efektem będzie powstanie krótkiej animacji poklatkowej.

Uczestnicy krok po kroku poznają tajniki powstawania filmu animowanego. Od napisanie scenariusza, przez storyboard, zaplanowanie świateł, zdjęcia, po udźwiękowienie i montaż.

Zajęcia poprowadzi Sebastian Bednarek, który ma wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, a także w dziedzinie animacji.

Zapewniamy lunch, ubezpieczenie i niezapomniane wspomnienia z kreatywnej zabawy. W cenie karnet do naszego Kina Studyjnego Gdyńskiego Centrum Filmowego.

 

TERMIN 4-8 LIPCA 2022

FILMOWE ZABAWY Z FRAJDĄ

wiek uczestników: 7-10 lat

Tygodniowe półkolonie, od poniedziałku do piątku, wypełnione zabawą i zajęciami kreatywnymi, połączonymi z opieką nad dziećmi, w godzinach od 9.00 do 17.00.

W programie między innymi: seanse filmowe, wycieczki po Gdyni oraz zabawy związane z tematyką filmową – dubbing, odgrywanie scenek w greenboxie, charakteryzacja filmowa, wycieczka do Gdyńskiego Centrum Animacji.

Grupą zaopiekuje się Danuta Ślipy, czyli „Frajda nad morzem” – licencjonowana przewodniczka po Gdańsku, Gdyni i Sopocie.

Zapewniamy obiad, przekąski w ciągu dnia, ubezpieczenie oraz przede wszystkim świetną dobrą zabawę!

 

TERMIN 11-15 LIPCA 2022

WARSZTATY DOBRZE NAKRĘCONE Z DOMEM FILMOWYM

wiek uczestników: 12-14 lat

Kreatywne warsztaty filmowe przez pięć dni, po pięć godzin dziennie. Wspólne tworzenie, pod okiem instruktorów Domu Filmowego, krótkiego filmu fabularnego: od pomysłu do premiery na ekranie kinowym.

W programie: pisanie scenariusza, plan zdjęciowy, zadania aktorskie, elementy montażu. Zajęcia poprowadzą uwielbiani przez młodzież: Paulina Pohl i Kryspin Pluta.

Zapewniamy lunch, ubezpieczenie i niezapomniane wspomnienia z tworzenia krótkiej produkcji filmowej. W cenie karnet do Kina Studyjnego Gdyńskiego Centrum Filmowego.

 

CENA 850 złotych za uczestnika

WIĘCEJ INFORMACJI oraz ZAPISY e-mail: polkolonie@gcf.org.pl, tel. (58) 621 15 09

 

Zostały ostatnie wolne miejsca!!!

 

Newsletter
Zapisz się na newsletter

* wymagane pola