Wydarzenia
DRAGON BALL: SUPER HERO | premierowy pokaz specjalny
DRAGON BALL: SUPER HERO | premierowy pokaz specjalny

W piątek 19 sierpnia zapraszamy na wyjątkowy 𝗣𝗥𝗘𝗠𝗜𝗘𝗥𝗢𝗪𝗬 𝗣𝗢𝗞𝗔𝗭 najnowszej części 𝘿𝙧𝙖𝙜𝙤𝙣 𝘽𝙖𝙡𝙡: 𝙎𝙐𝙋𝙀𝙍 𝙃𝙀𝙍𝙊 połączony z prelekcją i spotkaniem fanów tej niesamowitej sagi!

PROGRAM:

17:30 – wstęp poprowadzony przez Damiana „Ponkiyo” Błaszczyka oraz Jędrzeja „KLUSEK” Kluskę. CIEKAWOSTKI ORAZ HISTORIA UNIWERSUM

18:00 – pokaz filmu „DRAGON BALL SUPER: SUPER HERO”

Po filmie: dyskusja z widzami poprowadzona przez Ponkiyo oraz Kluskę.

21:00 – zakończenie

 

!! Podczas wydarzenia będą do zdobycia NAGRODY od naszego Partnera – sklepu Mangowe.pl !!

DODATKOWO: od 17:00 do 21:30 na Forum Studenckim (czerwone schody obok Sali Warszawa) znajdziecie stoisko sklepu Mangowe.pl Gdynia

Bilety: 18 zł ulgowy, 21 zł normalny do nabycia TUTAJ

 

𝕆 𝕗𝕚𝕝𝕞𝕚𝕖

„Dragon Ball: Super Hero” powstał przy udziale i pełnym zaangażowaniu twórcy oryginalnego komiksu, Akiry Toriyamy. Ta żywa legenda mangi odpowiada za scenariusz i postacie nowej części.
The Red Ribbon Army (Armia Czerwonej Wstęgi) została pokonana przez Son Goku. Jej spadkobiercy stworzyli Ultimate Androids (Najwyższych Androidów) Gammę 1 i Gammę 2. Ci – jak sami się nazwali – „Super Herosi” zaatakowali Piccolo i Gohana. Jaki jest cel nowej Armii Czerwonej Wstęgi (New Red Ribbon Army’s)?
𝘡𝘣𝘭𝘪𝘻̇𝘢 𝘴𝘪𝘦̨ 𝘬𝘢𝘵𝘢𝘴𝘵𝘳𝘰𝘧𝘢. 𝘊𝘻𝘢𝘴 𝘴𝘪𝘦̨ 𝘱𝘳𝘻𝘦𝘣𝘶𝘥𝘻𝘪𝘤́, 𝘚𝘶𝘱𝘦𝘳 𝘏𝘦𝘳𝘰𝘴𝘪𝘦!
Fenomen Dragon Ball narodził się w Japonii w 1984 roku, kiedy popularna manga Akiry Toriyamy doczekała się publikacji w cotygodniowych odcinkach w Shūkan Shōnen Jump wydawnictwa Shueisha. Kolejne fragmenty wydawane były przez dziesięć i pół roku. Popularność serii nieprzerwanie rosła. Na całym świecie sprzedano niewiarygodną liczbę ponad 260 milionów egzemplarzy. Z czasem Dragon Ball stał cię ogromną franczyzą, obejmującą, oprócz komiksów, seriale, filmy, gry czy zabawki. 38 lat od premiery kultowej mangi, Dragon Ball rozwija się dalej, a nowy film kinowy otwiera kolejny, wspaniały rozdział jego historii.

 

PROWADZĄCY:

Damian „Ponkiyo” Błaszczyk – 30-letni wierny fan Smoczych Kul od ponad 20 lat. Na bieżąco śledzi wszystkie informacje odnośnie serii oraz zapoznaje się z wszelkimi produkcjami. Po zapowiedzi kontynuacji Dragon Ball Super powrócił do czytania mangi oraz oglądania odcinków. W DB ceni sobie głównie historię oraz rozwój postaci, szczególnie zafascynowany rozwojem Vegety co podkreśla fakt, że na nastepny rok planuje zrobienie cosplayu księcia Saiyan z sagi Saiyan. Prywatnie monter okularów w grupie Essilor, zajmuje się również tworzeniem materiałów o Assassin’s Creed na kanale Bractwo Asasynów.

Jędrzej „KLUSEK” Kluska – rocznik ’96, absolwent UG. Od 2015 cosplay’uje i jeździ na konwenty. W latach 2016-2020 pisał dla jednego z największych polskich portali poświęconych DC Comics. Może opowiedzieć ci, jak to się stało, że Batmanowi przetrącili kręgosłup, o co tak naprawdę chodzi w Metal Gearze, jakim cudem Arthas nie zrobił niczego złego i dlaczego KotOR to najlepsze co spotkało Gwiezdne Wojny. W RPGach zawsze gra paladynem. – Dragon Ball? Na strychu mam zakopaną kolekcję kart z chipsów na które kiedyś leciało całe kieszonkowe, ilość założonych tematów „Przywróćcie Dragon Balla” na forum jednej z największych polskich telewizji jest już chyba trzycyfrowa, a do dzisiaj płaczę nad zajechaną płytą z „Budokai Tenkaichi 3” na PS2. Kocham polskie telewizyjne tłumaczenia DB, a moim MVP na zawszę pozostanie Gohan. https://www.instagram.com/klusek_cosplay

Newsletter
Zapisz się na newsletter

* wymagane pola