Wydarzenia
BAJKA W CENTRUM | Ale cyrk!
BAJKA W CENTRUM | Ale cyrk!

Widzieliście kiedyś klauna jeżdżącego na jednokołowym rowerku, który jednocześnie śpiewa i żongluje?

 

Takie rzeczy tylko w cyrku, a cyrk… w Gdyńskim Centrum Filmowym! Zapraszamy na kolejną Bajkę w Centrum. Czeka Was niesamowite show!

 

Przed nami projekcje bajek oraz najprawdziwszy POKAZ CYRKOWY!

 

Tatatararatatata… słyszycie to? Nadjeżdża cyrkowa karawana! Śpieszcie czym prędzej do Gdyńskiego Centrum Filmowego!

BAJKA W CENTRUM to cykl filmowy zapoczątkowany w Gdyńskim Centrum Filmowym w 2016 roku. Dla wielu dzieci, które uczestniczyły w dotychczasowych projekcjach, były to pierwsze kinowe doświadczenia w ich życiu!

 

Program opiera się w całości na polskiej animacji, prezentując najbardziej wartościowe, nagradzane na festiwalach filmowych w Polsce i za granicą, rodzime produkcje animowane dla dzieci realizowane współcześnie.

 

Nie brakuje również powrotów do bohaterów filmowych z czasów dzieciństwa rodziców czy nawet dziadków dzisiejszych dzieci, takich jak Reksio czy Bolek i Lolek. Wspólne wyjście do kina staje się zatem przyjemnym doświadczeniem międzypokoleniowym.

 

Każdemu seansowi towarzyszy dodatkowa, powiązana z tematyką prezentowanych bajek, atrakcja: wspólna zabawa, zajęcia rekreacyjne, warsztaty plastyczne lub inne. To okazja, by młodzi widzowie wesoło spędzili czas, ale też dowiedzieli się czegoś ciekawego. Wśród poruszanych tematów są na przykład: relacje międzyludzkie, emocje, ekologia, ochrona przyrody, ochrona zdrowia.

Newsletter
Zapisz się na newsletter

* wymagane pola