Wydarzenia
#GdyniaDlaUkrainy
#GdyniaDlaUkrainy
🔵🟡 Gdynia poszukuje osób chętnych do pracy w infolinii dla cudzoziemców, w punkcie informacyjnym oraz tymczasowych miejscach zakwaterowania. Praca w systemie ciągłym, czyli 24/7 na podstawie umowy zlecenia lub umowy o wolontariat.
 
Potrzebne umiejętności:
 
☑️ samodzielność w działaniu
☑️ umiejętność wyszukiwania informacji w internecie
☑️ komunikatywność i uprzejmość
☑️ obsługa pakietu office i arkuszy Google
☑️ mile widziana obsługa komunikatorów
 
Zgłoszenia zawierające dane osobowe i kontaktowe należy przesyłać na adres mailowy 📧 kadry@gdynia.pl, w tytule maila wpisując: Infolinia dla cudzoziemców.
 
☑️ imię i nazwisko
☑️ poziom znajomości języków
☑️ adres zamieszkania / przebywania
☑️ numer telefonu, adres e-mail
☑️ dyspozycyjność
 
🔵🟡 Forma współpracy z Urzędem Miasta Gdyni ➡️ umowa zlecenie lub wolontariat.

Jak pomóc uchodźcom z Ukrainy? Szczegóły na temat form pomocy znaleźć można na oficjalnej stronie Gdyni TUTAJ.

 

Zbiórkę niezbędnych produktów prowadzi w naszym mieście GCOP – Gdyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych. Wszystkie rzeczy, ale wyłącznie nowe i zapakowane, można przynosić do jej siedziby przy ul. 3 Maja 27-31 przez cały tydzień w godz. 10.00-18.00.

Z kolei zbiórkę pieniędzy dla poszkodowanych na Ukrainie zorganizowała też Fundacja Pomagam.pl. Datki można wpłacać na stronie: pomagam.pl/solidarnizukraina.

Ponadto gdynianie, którzy są gotowi pomóc, mogą się zgłaszać drogą mailową na adres: ukraina@gdyniapozarzadowa.pl. W treści maila prosimy podać rodzaj oferowanego wsparcia (przedmioty, usługi, gotowość do zaoferowania schronienia), dane kontaktowe (najlepiej telefon i email) oraz swoje dane personalne.

 

Newsletter
Zapisz się na newsletter

* wymagane pola