AKREDYTACJE 

Akredytacje na 51. Forum Wokół Kina to imienne identyfikatory, uprawniające do uczestnictwa we wszystkich wydarzeniach w ramach programu imprezy. Szczegółowy program zostanie ogłoszony wkrótce.

Cena akredytacji – 600 zł brutto

 

ZGŁOSZENIA

Osoby chcące wziąć udział w 51. Forum Wokół Kina muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny w formie elektronicznej TUTAJ.

 

Akredytacja na 51. Forum Wokół Kina nie obejmuje zakwaterowania.

 

KONTAKTY

W sprawach dotyczących 51. Forum Wokół Kina prosimy o kontakt z pracownikami z zespołu organizacyjnego.

 

Nadzór merytoryczny i program

Anna Morzyk, a.morzyk@neptunfilm.pl, tel. 601 636 662

 

Koordynacja organizacyjna 

Kinga Plicht, k.plicht@festiwalgdynia.pl, tel. 797 487 099

 

Akredytacje / Recepcja

Emilia Krzystowska, e.krzystowska@festiwalgdynia.pl, tel. 504 157 560

Pamela Dzióbek, p.dziobek@festiwalgdynia.pl

 

Noclegi

Katarzyna Obarek, katarzynaobarek@gmail.com, tel. 601 200 785

 

Market Guide

Agata Dzik, a.dzik@festiwalgdynia.p

 

Katalog 

Izabela Szamałek, i.szamalek@festiwalgdynia.pl

Ilona Czerwińska, i.czerwinska@festiwalgdynia.pl

 

Facebook, strona www

Antonina Haber, a.haber@gcf.org.pl, tel. 694 561 414

 

Oferta marketingowa / Stoiska

Emilia Krzystowska e.krzystowska@festiwalgdynia.pl, tel. 504 189 209

Zuzanna Sitek z.sitek@festiwalgdynia.pl tel. 664 496 270

 

Logotypy, wizualizacje, produkcja materiałów reklamowych

Zuzanna Sitek, z.sitek@festiwalgdynia.pl

 

Koordynacja logistyczna w GCF

Maciej Marcinkowski, m.marcinkowski@festiwalgdynia.pl

 

Sprzedaż, faktury

Viola Deptulska, Anna Lewandowska, a.malinowska@festiwalgdynia.pl

 

Sekretariat

Agnieszka Siłkowska, biuro@festiwalgdynia.pl

 

Przesyłki, magazyn

Pamela Dzióbek, p.dziobek@festiwalgdynia.pl

 

Imprezy towarzyszące

Izabela Szamałek

 

Kontakty z instytucjami miejskimi i państwowymi

Marta Drankiewicz, m.drankiewicz@festiwalgdynia.pl

 

Obsługa prezentacji i projekcji kinowych

Łukasz Rękawek, Artur Dobrodziej

 

Nadzór techniczny, transmisje wideo

Sławomir Pultyn

 

Obsługa informatyczna

Sergiusz Siłkowski

  • Kliknij żeby włączyć wersję kontrastową
  • A Kliknij żeby przywrócić domyślny rozmiar czcionki
  • A Kliknij żeby zmniejszyć czcionkę
  • A Kliknij żeby powiększyć czcionkę