Wydarzenia
NAJLEPSZE Z NAJGORSZYCH: BILET NA HAWAJE
NAJLEPSZE Z NAJGORSZYCH: BILET NA HAWAJE

Wystrzały żenady, wybuchy zmysłów i kiczu czyli cykl Filmy Najlepsze z Najgorszych wraca do Gdyni! 21 lipca o godz. 18:00 zapraszamy na kolejną, uderzeniową dawkę kina klay B. „Bilet na Hawaje” z 1987 roku nie będzie miał dla Was litości. Ale właśnie o to w tym wszystkim chodzi!

„BILET NA HAWAJE”

reż. Andy Sidaris

akcja / USA / 1987

1h 36min

Film odrestaurowano dzięki Malibu Bay Films i American Genre Film Archive

 

Według niektórych rankingów kina klasy B, wśród filmów takich jak „The Room”, „Gliniarz Samuraj” czy „Plan 9 z kosmosu” to właśnie „Bilet na Hawaje” jest TYM najlepszym najgorszym filmem wszech czasów. 

Zabierzemy was w wyjątkową podróż na prywatną, hawajską wyspę Molokai, gdzie będziecie mogli podziwiać piękno natury, rozkoszować się rajską plażą ale też stracić życie! Niestety, w tym pięknym miejscu działa bezwzględna organizacja przestępcza. A gdy w grę wchodzą diamenty, może zdarzyć się wszystko. Próbę rozpracowania szajki podejmują wyjątkowi agenci – kobiety tak seksowne, jakby wyjęte prosto z rozkładówki Playboya i nie mniej boski Ronn Moss, szerzej znany jako Ridge z „Mody na sukces”.

Działają pod przykryciem, ale półnadzy. Gangsterzy nie mają szans z ich pięknymi ciałami, inteligencją, brawurową odwagą i naprawdę wielkimi spluwami. Są prawie doskonali, zabrakło im tylko umiejętności aktorskich. Ale czy to teraz ważne? Są większe problemy, choćby grasujący po wyspie toksyczny wąż. Czy agenci zdążą powstrzymać bandytów zachowując doskonałą opaleniznę, modne fryzury i rozpalone zmysły? Zobaczcie sami oddając się gorącej i pikantnej przygodzie!

 

CZYM SĄ NAJLEPSZE Z NAJGORSZYCH?

To pokazy różnorodnego kina klasy B, od starych, amerykańskich filmów s-f z kosmitami i latającymi spodkami wiszącymi na sznurkach, przez przebojowe kino akcji lat 80. z nieskazitelnymi bohaterami w ortalionowych dresach, po horrory z gumowymi potworami. Niskie budżety, absurdalne dialogi, kiepskie aktorstwo, nielogiczna fabuła a także zaangażowanie i pasja autorów to tylko niektóre cechy wspólne najgorszych filmów w historii kinematografii światowej, które prezentowane są na przeglądzie. Filmy Najlepsze z Najgorszych rozbudzają wśród widzów miłość do kina klasy B od 2015 roku. Dotychczas odbyło się około 150 seansów i wydarzeń w ramach przeglądu.

Więcej: www.najlepszeznajgorszych.pl

Newsletter
Zapisz się na newsletter

* wymagane pola