Wydarzenia
10. MFF Młode Horyzonty w Gdyńskim Centrum Filmowym
10. MFF Młode Horyzonty w Gdyńskim Centrum Filmowym

Nadchodzi 10. edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Młode Horyzonty.

Dziesiąty rok z rzędu zapraszamy na jedyne w swoim rodzaju święto młodych widzów i dorastających kinomanów. Ta edycja jest dla nas wyjątkowa nie tylko z powodu jubileuszu, ale również dlatego, że po raz pierwszy działamy pod nowym szyldem. Na festiwal filmowy dla młodej publiki zapraszamy już nie jako Kino Dzieci, a Młode Horyzonty.

MFF Młode Horyzonty to najciekawsze filmy aktorskie, animacje czy dokumenty z całego świata, wyzwalające kreatywność warsztaty, inspirujące spotkania z twórcami (w tym z młodymi aktorami), rozmowy na temat seansów i… dobra zabawa. Co roku na przełomie września i października zapraszamy Was do wielobarwnego świata filmu. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie – najmłodsi, nastolatkowie, a także towarzyszący im dorośli. Wspólnie przeżywamy pierwsze seanse, dorastamy i wypływamy na głębokie wody, za horyzont.

Festiwal Filmowy Młode Horyzonty odbywa się w Warszawie, we Wrocławiu oraz kilkunastu miastach w Polsce, a od 2020 roku – również online. Podczas naszego wydarzenia dbamy o to, aby prezentowane kino było wartościowe i dostosowane do wieku, a także wyróżniało się walorami artystycznymi, edukacyjnymi oraz produkcyjnymi. Festiwal Młode Horyzonty jest kontynuacją MFF Kino Dzieci.

W naszym kinie od 2 do 6.10 i online od 12.10 do 29.10.

Sprzedaż biletów w naszej kasie kina oraz internetowo: https://gcf.org.pl/kino-studyjne/

Więcej informacji na stronie: https://mlodehoryzonty.pl/

Newsletter
Zapisz się na newsletter

* wymagane pola