Wydarzenia
MDAG. Debata o sztucznej inteligencji
MDAG. Debata o sztucznej inteligencji

Partnerem Wyższa Szkoła Bankowa w Gdyni.

Już po raz kolejny Wyższa Szkoła Bankowa w Gdyni jest partnerem gdyńskiej odsłony Festiwalu Filmowego 17. Millennium Docs Against Gravity | Gdynia. Wspólnie z Millennium Docs Against Gravity Trójmiasto szczególnie zapraszamy na pokaz filmu „iHuman” i wyjątkową debatę pod hasłem: „Sztuczna Inteligencja (AI). Jak zmienia nasze życie i jak wpłynie na naszą przyszłość?” – w sobotę, 12 września 2020 roku, o godzinie 17.30.

Film „iHuman” prezentuje AI jako najpotężniejszą technologię naszych czasów, która może okazać się pomocna w rozwiązaniu najbardziej palących problemów i wyzwań ludzkości, ale też przyczynić się do jej upadku. Pokaz filmu będzie okazją do odpowiedzi m.in. na pytania:

• Czy sztuczna inteligencja jest dla nas bezpieczna?
• Jak wpływa na to, kim jesteśmy?
• Jakie cele i wartości w niej kodujemy i czy mamy nad nią kontrolę?
• Jak AI zmienia naturę świata?
• Czy ludzkość już się zmienia dzięki AI?

W debacie udział wezmą: 

Aleksandra Trapp – Ekspert, Head of Culture and Trends w infuture institute – instytutu który definiuje najważniejsze trendy m.in. w obszarze technologii, opisuje je i wskazuje konsekwencje dla gospodarki, kategorii rynkowych czy konkretnych marek. Aleksandra Trapp jest kilkunastu raportów m.in. „Living Buildings. Przyszłość biurowców do 2050 r.”, „Pracownik przyszłości” czy książki „Far Future. Historia jutra”. Wielbicielka trendu lifelong learning. Absolwentka psychologii oraz dziennikarstwa. Jej zainteresowania skupiają się wokół procesów kierujących ludzkimi zachowaniami i analizy zjawisk społecznych, szczególnie tych kształtujących przyszłą rzeczywistość.

dr inż. Elżbieta Zamiar – Ekspert Centrum Projektów Polska Cyfrowa, wykładowca WSB,

Praktyk i ekspert branży IT i stosowania szeroko pojętej informatyki w biznesie i administracji, głównie zintegrowanych systemów informatycznych. Specjalizuje się w cyfrowej transformacji samorządów i administracji Centralnej. 

Ekspert współpracujący między innymi z Centrum Projektów Polska Cyfrowa oraz Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości. Była inicjatorem i koordynatorem szeregu projektów e-administracji miast i powiatów województwa pomorskiego między innymi: Słupska, Wejherowa, Sopotu.
Wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku i w Gdyni, prowadzi zajęcia z zakresu projektowania i analizy systemów informatycznych, a także optymalizacji procesów biznesowych.
Absolwentka Politechniki Gdańskiej oraz Uniwersytetu Gdańskiego.

dr hab. Artur Kozłowski, prof. WSB – dziekan Wyższej Szkoły Bankowej w Gdyni

Debatę poprowadzi Łukasz Murawski, Ekspert WSB z zakresu brandingu, nowoczesnego marketingu i psychologii reklamy.

Wstęp wolny.
Debata będzie również stremingowana.

Ponad 70 filmów, setki pokazów, spotkania z twórcami, bohaterami filmów i specjalistami, debaty i warsztaty w Gdyńskie Centrum Filmowe. Pełny program 17. Millennium Docs Against Gravity, największego festiwalu filmowego w Polsce, już ogłoszony na www.mdag.pl – zakładka „Gdynia”. Bądźcie z nami 9-18 września!

Bilety na festiwalowe pokazy kosztują od 13 do 19 zł. Sprzedaż pojedynczych biletów w cenie 19 zł odbywa się on-line na stronach www.mdag.pl oraz www.gcf.org.pl, a także w kasie Kina Studyjnego Gdyńskiego Centrum Filmowego. Przy zakupie na miejscu minimum 5 biletów na seanse festiwalowe cena jednego biletu wynosi 16 zł. Przy zakupie minimum 10 biletów cena jednego biletu spada do 13 zł.

Sprzedaż pakietów 10+, 5+ prowadzi wyłącznie kasa Kina Studyjnego Gdyńskiego Centrum Filmowego. Nie ma możliwości rezerwacji biletów on-line na seanse festiwalowe. Wstęp na spotkania z autorami filmów jest bezpłatny.

Newsletter
Zapisz się na newsletter

* wymagane pola