Wydarzenia
Kino Studyjne GCF. Lato na Patio. Regulamin
Kino Studyjne GCF. Lato na Patio. Regulamin

Ważne zasady! Przeczytaj, zanim przyjdziesz do kina.

REGULAMIN KINA STUDYJNEGO GCF
W TRAKCIE EPIDEMII WIRUSA SARS-COV-2 W POLSCE


  1. W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy nie odwiedzać Gdyńskiego Centrum Filmowego, zostać w domu i skontaktować się telefonicznie z lekarzem w celu uzyskania teleporady medycznej. Tak samo postępują osoby pracujące w Gdyńskim Centrum Filmowym. Dbajmy o siebie i innych.
  1. Zalecamy śledzenie aktualnych informacji Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia, dostępnych na gov.pl/web/koronawirus/.
  1. Udział widzów w seansie jest dopuszczalny pod warunkiem: zakrywania ust i nosa. Maseczkę należy założyć przed wejściem do budynku Gdyńskiego Centrum Filmowego.
  1. Udostępniliśmy widzom zmniejszoną liczbę miejsc na salach kinowych: rzędy powinny być zajmowane naprzemiennie, z zachowaniem jednego wolnego miejsca między widzami. Prosimy o zajmowanie miejsc wyznaczonych na biletach. Obowiązek zachowania jednego wolnego miejsca między widzami nie dotyczy:

– widza, który uczestniczy w pokazie z dzieckiem poniżej 13. roku życia;

– widza, który uczestniczy w pokazie z osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie;

– osób wspólnie zamieszkujących lub pozostających we wspólnym gospodarstwie domowym.

Zalecamy zakup biletów do kina on line za pośrednictwem strony www.gcf.org.pl.

W przypadku zakupu biletów w kasie Kina widz zostanie poproszony o podanie swoich danych kontaktowych na wypadek stwierdzenia u któregoś z widzów lub pracowników kina zakażenia SARS-CoV-2. Dane zbierane są w celu poinformowania o ewentualnym kontakcie z osobą zakażoną.

Osoby przebywające w obiekcie, ustawiające się w kolejce do kasy oraz oczekujące na wejście do sali i toalety prosimy o zachowanie bezpiecznego dystansu 2 metrów od innych osób.

Opuszczanie Kina przez widzów wymaga zachowania odstępów 2 metrów pomiędzy poszczególnymi osobami.

Toalety udostępniamy jedynie gościom Gdyńskiego Centrum Filmowego.

Ze względów bezpieczeństwa w toaletach wyłączyliśmy suszarki do rąk.

Wprowadziliśmy obowiązkową dezynfekcję dłoni przez uczestników przed wejściem na teren Gdyńskiego Centrum Filmowego. Jednocześnie prosimy o dodatkową dezynfekcję dłoni osoby wchodzące do sali kinowej i do toalet. W tym celu przygotowaliśmy pojemniki z płynem dezynfekującym.

Przez cale lato zapraszamy do udziału w bezpłatnych wydarzeniach plenerowych, w tym pokazach filmowych, na Czerwonym Patio obok Gdyńskiego Centrum Filmowego. W związku z sytuacja epidemiologiczną prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa.

Regulamin Czerwonego Patio

Liczba osób, która może jednocześnie przebywać w KAWIARNI: 1 osoba na 4 metry kwadratowe. Maksymalna liczba gości: 15 osób.

Liczba osób, która może jednocześnie przebywać na PATIO: 1 osoba na 4 metry kwadratowe.

Maksymalna liczba gości: 32 pojedyncze osoby lub 50 osób, gdy uczestnicy pokazu są członkami jednego gospodarstwa domowego.

Prosimy o przestrzeganie wymaganej minimalnej odległości 2 metrów pomiędzy poszczególnymi osobami. W KAWIARNI wyznaczyliśmy specjalne punkty przy ladzie.

Na PATIO stoliki, krzesła i leżaki zostały ustawione tak, aby nasi goście zachowywali bezpieczny dystans i czuli się komfortowo.

W KAWIARNI stoliki i krzesła zostały ustawione tak, aby nasi goście zachowywali bezpieczny dystans i czuli się komfortowo.

Pamiętajmy, że rodziny prowadzące wspólne gospodarstwo domowe mogą przebywać
w KAWIARNI i na PATIO razem.

Dbamy o higienę: zapewniamy środki wodno-alkoholowe do dezynfekcji rąk, które są dostępne przy wejściu na PATIO i do KAWIARNI oraz przy toaletach w Gdyńskim Centrum Filmowym.

Wszyscy pracownicy KAWIARNI, PATIO i Gdyńskiego Centrum Filmowego wyposażeni są w maseczki ochronne.

Stoliki, krzesła i leżaki oraz powierzchnie wspólne są dezynfekowane na bieżąco po wizycie każdego gościa. Stosujemy oznaczenia. Zdezynfekowany element wyposażenia posiada oznaczenie „zdezynfekowane”.

Zachęcamy do zakupu produktów na wynos w opakowaniach jednorazowych.

Zrezygnowaliśmy z możliwości samoobsługi przy nakładaniu produktów. Nasze słodycze są bezpiecznie pakowane. Dodatki do kaw, serwetki i sztućce jednorazowe są wydawane przez obsługę.

Ograniczyliśmy liczbę pracowników, tak by podczas jednej zmiany pracowały maksymalnie dwie osoby.

Toalety w Gdyńskim Centrum Filmowym – dostępne WYŁĄCZNIE dla gości KAWIARNI i PATIO – są dezynfekowane raz na godzinę.

Zwrócone naczynia są tradycyjnie wyparzane.

Zachęcamy do płatności kartą lub telefonem.

Newsletter
Zapisz się na newsletter

* wymagane pola