Wydarzenia
„Biegacze”. Pokaz specjalny
„Biegacze”. Pokaz specjalny

Pierwszy polski film o bieganiu i spotkanie z Piotrem Suchenią.

Gdyńskie Centrum Sportu zaprasza na pokaz filmu „Biegacze”, który odbędzie się w Gdyńskim Centrum Filmowym w sobotę, 17 lutego 2018 roku, o godzinie 17.00. Wydarzenie to adresowane jest szczególnie do uczestników Biegu Urodzinowego z PKO Bankiem Polskim. Zawodnicy, którzy wybiorą się do Kina Studyjnego GCF ze swoimi numerami startowymi, zobaczą film w promocyjnej cenie 11 złotych.

Seans odbędzie się w sali Warszawa Gdyńskiego Centrum Filmowego. Gość specjalny, Piotr Suchenia , opowie po filmie o swoim bogatym doświadczeniu biegowym oraz o wygranej w maratonie na biegunie północnym. Z jego sylwetką można się zapoznać na stronie: RUN-PASSION.PL.

Biegacze

Polska 2017

73 minuty

reżyseria: Łukasz Borkowski

240 kilometrów, 1200 metrów wspinaczki i tylko 52 godziny na pokonanie morderczej trasy mają uczestnicy Biegu 7 Szczytów. Biegacze nie śpią, nie mają przystanków i nawet posiłki przyjmują biegnąc. Trójka bohaterów: Agata – matka trójki dzieci, Michał – sportowiec i podróżnik oraz Wiesław – menager w dużym banku, podejmuje wyzwanie ukończenia jednego z najtrudniejszych ultramaratonów na świecie.

Opis filmu: Mayfly

biegacze-film-759x374.jpg

Newsletter
Zapisz się na newsletter

* wymagane pola