New Line Cinema przedstawia film pod tytułem Nie martw się, kochanie w reżyserii Olivii Wilde (Szkoła melanżu) z Florence Pugh (nominowana do Oscara za Małe kobietki), Harrym Stylesem (Dunkierka), samą Wilde (nadchodzący Babylon), Gemmą Chan (Bajecznie bogaci Azjaci), KiKi Layne (The Old Guard) i Chrisem Pine’em (Wszystkie stare noże) w rolach głównych. Alice (Pugh) i Jack (Styles) mają szczęście mieszkać w wyidealizowanej społeczności Victory. Jest to eksperymentalne miasteczko pracownicze dla zatrudnionych przy ściśle tajnym Projekcie Victory oraz ich rodzin. Optymizm społeczny lat 50. XX wieku, uosabiany przez szefa, Franka (Pine) – korporacyjnego wizjonera i trenera motywacyjnego – przenika każdy aspekt codziennego życia w tej zintegrowanej pustynnej utopii.
Mężczyźni spędzają każdy dzień w siedzibie Projektu Victory, pracując nad „rozwojem nowoczesnych materiałów”. Ich żony zaś – w tym elegancka partnerka Franka, Shelley (Chan) – cieszą się pięknem, luksusami i rozpasaniem swojego osiedla. Życie w nim jest doskonałe, a potrzeby każdego mieszkańca są zaspokajane przez pracodawców. W zamian proszą oni tylko o dyskrecję i niekwestionowane oddanie sprawie Victory.
Na powierzchni idyllicznego życia pojawiają się jednak pęknięcia, a spod atrakcyjnej fasady wyzierają przebłyski czegoś strasznego. Alice czuje się w obowiązku sprawdzić, czym i dlaczego zajmują się pracownicy Victory. Jak dużo będzie gotowa poświęcić dla ujawnienia tego, co naprawdę dzieje się w tym raju?
Nie martw się, kochanie to odważny, zawiły i zachwycający wizualnie thriller psychologiczny w reżyserii Olivii Wilde z oszałamiającymi rolami Florence Pugh i Harry’ego Stylesa, którym towarzyszy imponująca, wyśmienita obsada.
W filmie występują także Nick Kroll (How It Ends), Sydney Chandler (Pistol), Kate Berlant (Pewnego razu… w Hollywood), Asif Ali (WandaVision), Douglas Smith (Wielkie kłamstewka), Timothy Simons (Figurantka) i Ari’el Stachel (nadchodzący Respect the Jux).
Wilde wyreżyserowała film na podstawie scenariusza Katie Silberman, autorki scenariusza Szkoły melanżu. Silberman posłużyła się pomysłem swoim oraz Carey Van Dyke i Shane’a Van Dyke’a (Czarnobyl. Reaktor strachu).
Producentami filmu są Wilde, Silberman, Miri Yoon i Roy Lee, zaś Richard Brener, Celia Khong, Alex G. Scott, Catherine Hardwicke, Carey Van Dyke i Shane Van Dyke są producentami wykonawczymi.
W ekipie Wilde znaleźli się dwukrotnie nominowany do Oscara operator Matthew Libatique