NEWSLETTER

Co tydzień nowy repertuar

Co tydzień nowy repertuar

Gdyńskie Centrum Filmowe zaprasza widzów do Kina Studyjnego GCF przez siedem dni w tygodniu. W repertuarze kilka nowych tytułów, ale także powrót do filmów, które grane były tuż przed blisko trzymiesięczną przerwą, w tym do „Sali samobójców. Hejtera”.

Po wznowieniu działalności w Kinie Studyjnym GCF obowiązują zasady bezpieczeństwa sanitarnego: konieczność dezynfekcji rąk oraz noszenia maseczek. Na widowni w każdej z trzech sal kinowych widzowie zajmują tylko część miejsc, tak by można było zachować dystans społeczny i czuć się komfortowo.

 

Szczegółowe zasady bezpieczeństwa obowiązujące w Kinie Studyjnym GCF dostępne są TUTAJ.


Warto wybrać się na nowości, np. na świetnie przyjętego w Cannes „Zdrajcę”, film oparty na faktach, który w zaskakujący, świeży sposób podejmuje temat włoskiej mafii. Od piątku w repertuarze są również między innymi francuska komedia „Zawód kobieciarz”, thriller „Obrazy bez autora” oraz dramat obyczajowy „Co przyniesie jutro” z Anette Bening i Billem NIghy w rolach głównych.

 

Do Kina Studyjnego GCF wracają też tytuły grane krótko tuż przed zamknięciem: „Sala samobójców. Hejter”, „Prawda”, „Biały, biały dzień”.  Nadal można również nadrobić filmowe zaległości i wybrać się na takie hity, jak „Parasite” czy „Dżentelmeni”. Szczegółowy repertuar dostępny jest na stronie www.gcf.org.pl. 


Wszystkie bilety kosztują 15 złotych.

 

Gdyńskie Centrum Filmowe zaprasza też do kina plenerowego pod hasłem „Lato na Patio”. Codziennie o godzinie 15.00 na charakterystycznym czerwonym patio obok budynku GCF, na Placu Grunwaldzkim, można zobaczyć filmy Gdyńskiej Szkoły Filmowej. W poniedziałki, środy i piątki o 10.00 wyświetlane są filmy animowane dla dzieci w ramach cyklu „Bajka w Centrum”. W piątki i soboty o 18.00 można oglądać pełnometrażowe filmy: 12 czerwca „Miasto zaginionych dzieci”, a 13 czerwca „Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem”. Wstęp wolny.