Dwa razy DZIEŃ DZIECKA z BBC Earth

Dwa razy DZIEŃ DZIECKA z BBC Earth

Dwa widowiskowe dokumenty przyrodnicze.

Dwa spektakularne firmy przyrodnicze wyprodukowane przez niekwestionowanych mistrzów świata tego gatunku, dziennikarzy i filmowców brytyjskiej stacji BBC Earth, to propozycja Gdyńskiego Centrum Filmowego na Dzień Dziecka. W sobotę i niedzielę, 1 i 2 czerwca 2019 roku, najmłodsi widzowie mogą wybrać się w filmową "Podniebną podróż" albo przyjrzeć się z bliska "Niesamowitym drapieżnikom".Podniebna podróż

Zobacz świat z lotu ptaka! „Podniebna podróż“ to najpiękniejsza i najbardziej wyjątkowa podróż dookoła świata, w którą zabierzemy was na skrzydłach ptaków.


Rewolucyjne techniki filmowania w powietrzu i najnowocześniejsze kamery zapewniają ekscytujące doświadczenie rzeczywistego lotu w centrum stada.


Podczas wspólnego lotu poznajemy niesamowite umiejętności ptaków: jednoczesnego manewrowania w milionowych stadach, zarządzania najdłuższymi podróżami, współpracy z innymi zwierzętami w poszukiwaniu pożywienia. Bo latanie wcale nie jest tak proste jak nam się wydaje...


Wybierzcie się z nami w tę fascynującą podróż!


reżyseria: John Downer (Szpiedzy wśród zwierząt)

gatunek: dokument / przygoda / familijny

kraj produkcji: Wielka Brytania

czas trwania: 40 minut


Sobota, 1 czerwca: godzina 12.00

Niedziela, 2 czerwca: godzina 16.00


Bilety w sprzedaży w kasie Kina Studyjnego GCF oraz on line TUTAJ.


Podniebna_pomniejszone.jpg


Niesamowite drapieżniki

Laureat Nagrody Publiczności 2017 Festiwalu Academica Film Olomouc w Czechach. Dzięki filmowi „Niesamowite drapieżniki 3D“ zobaczycie świat wielkich drapieżników z bardzo bliska... Zaawansowane techniki filmowania stawiają was tuż obok największych mięsożerców żyjących na naszej planecie podczas ich polowań na lądzie, pod powierzchnią morza i w powietrzu.


Nie jest to jednak film o zabijaniu! Dzięki ogromnej bliskości widzowie angażują się emocjonalnie w losy bohaterów, ucząc się jak wiele trudu wymaga od nich przetrwanie.


Ich osobiste historie są kluczową częścią narracji; aby zrozumieć dylemat geparda, musisz poznać jego głodne młode.


reżyseria: Alastair Fothergill (Planeta Ziemia, Królestwo małp)

gatunek: dokument / przygoda / familijny

kraj produkcji: Wielka Brytania

czas trwania: 40 minut


Sobota, 1 czerwca: godzina 16.00

Niedziela, 2 czerwca: godzina 12.00


Bilety w sprzedaży w kasie Kina Studyjnego GCF oraz on line TUTAJ.


niesamowite_pomniejszone.jpg