VIDEO

RegulaminCennik biletów
ANTOLOGIA DUCHÓW MIASTA

ANTOLOGIA DUCHÓW MIASTA

1 godz. 37 min.
Premiera 2019-08-16
Kup bilet 12:40
Sala Morskie Oko
Oryginalny i mroczny przebój tegorocznego Berlinale to nowa produkcja czołowego eksperymentatora współczesnego kina Denisa Côté. Jego nowy film jest klimatyczną, pełną wieloznaczności opowieścią zawieszoną między kinem grozy a minimalistycznym dramatem. Tajemnice pozostają tu tajemnicami, ale wartością tego filmu wcale nie jest znalezienie odpowiedzi, a przekonanie się, dokąd pytania mogą nas zaprowadzić.
szczegóły
Trailer
Reżyseria: Denis Côté
gatunek: Dramat
produkcja: Kanada
MAGICZNE NOCE

MAGICZNE NOCE

2 godz. 5 min.
Premiera 2019-08-16
Kup bilet 20:50
Sala Morskie Oko
Magiczne noce to zarówno komedia, jak i film noir. Film portretuje ostatnie chwile wspaniałej ery włoskiego przemysłu filmowego. Mistrz Paolo Virzì powraca we wielkim stylu po oszałamiającym sukcesie filmu „Zwariować ze szczęścia”. Rzym, 1990 rok. Trwają Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Uznany producent filmowy zostaje znaleziony martwy w Tybrze. Głównymi podejrzanymi są trzej młodzi scenarzyści. Spędzają intensywną noc na posterunku policji, w trakcie której przeżywają na no...
szczegóły
Trailer
Reżyseria: Paolo Virzì
gatunek: Komedia
produkcja: Włochy

NA BANK SIĘ UDA

NA BANK SIĘ UDA

1 godz. 45 min.
Premiera 2019-08-15
Trzech starszych panów dokonuje napadu na bank. Doskonale przygotowani, uzbrojeni po zęby i w maskach na twarzy, pod okiem kamer monitoringu wchodzą do banku i włamują się do podziemnego sejfu. Kiedy policja przyjeżdża na miejsce, ze zdziwieniem stwierdza, że nic nie zginęło. Ale czy na pewno? I tak splatają się losy trzech staruszków, młodego hakera i policyjnego informatyka. Jest i piękna dziewczyna. Pozostaje tylko pytanie, co czeka ich na końcu tej przygody, nagroda czy więzienna cela?
szczegóły
Trailer
Reżyseria: Szymon Jakubowski
 gatunek: Komedia kryminalna
produkcja: Polska

PAVAROTTI

PAVAROTTI

1 godz. 54 min.
Premiera 2019-06-28
Kup bilet 16:00
Sala Warszawa
Prawdziwa gwiazda rocka w operowym wydaniu, nieziemski głos, wspaniały człowiek, legenda. Tylko on mógł zmusić Lady D. do tego, by słuchała go moknąc w deszczu, tylko on jeździł po świecie z własnym jedzeniem, tylko on mógł elitarną formę sztuki uczynić rozrywką dla wszystkich. W filmie wykorzystano nagrania z niezapomnianych występów, w tym klasyczne utwory z koncertu Trzech Tenorów, nigdy nieprezentowane materiały archiwalne i wypowiedzi najbliższych.
szczegóły
Trailer
Reżyseria: Ron Howard
scenariusz:
gatunek:
produkcja:
PEWNEGO RAZU... W HOLLYWOOD

PEWNEGO RAZU... W HOLLYWOOD

2 godz. 39 min.
Premiera 2019-08-16
Aktor Rick Dalton i jego przyjaciel kaskader powracają do Hollywood. Mężczyźni próbują odnaleźć się w przemyśle filmowym, który ewoluował podczas ich nieobecności.
szczegóły
Trailer
Reżyseria: Quentin Tarantino
 gatunek: Dramat, Kryminał
produkcja: USA, Wielka Brytania
PIRANIE

PIRANIE

1 godz. 59 min.
Premiera 2019-08-23
Kup bilet 12:00
Sala Goplana
Kup bilet 18:30
Sala Morskie Oko
Piętnastolatki - Nicola, Tyson, Lollipop, Briatò - posiadają broń i władzę w mieście. Są jak bracia, handlują narkotykami, rabują i zabijają bez skrupułów.
szczegóły
Reżyseria: Claudio Giovannesi
PLAYMOBIL. FILM

PLAYMOBIL. FILM

1 godz. 39 min.
Premiera 2019-08-23
Kup bilet 10:00
Sala Goplana
Charlie wciąż zadręcza swoją siostrę – Marlę opowieściami o fantastycznej krainie, w której podobno żyją ludziki PLAYMOBIL®. Oczywiście dziewczynka sądzi, że to tylko wytwór dziecięcej wyobraźni. Wszystko zmienia się, gdy któregoś dnia jej brat znika, a Marla odkrywa tajemniczy portal – wrota do innego wymiaru. Kiedy przez nie przechodzi, w jednej sekundzie sama zamienia się w figurkę PLAYMOBIL®. Zwiedzając niezwykłą, zbudowaną z zabawek krainę, dziewczynka odkr...
szczegóły
Trailer
Reżyseria: Lino DiSalvo
 gatunek: Animacja, Familijny
produkcja: USA
TAJEMNICA OJCA PIO

TAJEMNICA OJCA PIO

1 godz. 20 min.
Premiera 2019-08-16
Tajemnica ojca Pio to udana próba ukazania prawdziwego oblicza Stygmatyka oraz bardzo trudnej drogi, jaką przeszedł, by na jej końcu stać się jednym z największych świętych Kościoła. Twórcy zadbali o niepublikowane dotąd materiały: zeznania świadków życia świętego, jego duchowych dzieci, osób, które doświadczyły nawrócenia i uzdrowienia, oraz zdjęcia, nagrania i wypowiedzi współbraci z San Giovanni Rotondo. Film bez ogródek ujawnia, jak niewyobrażalnemu ogromowi prób został po...
szczegóły
Trailer
Reżyseria: José María Zavala
 gatunek: Dokumentalny
produkcja: Hiszpania