NEWSLETTER

Wracamy!

Wracamy!

Po blisko trzymiesięcznej przerwie od soboty, 6 czerwca 2020, znowu można oglądać filmy na wielkim ekranie. Gdyńskie Centrum Filmowe wznawia działalność. W repertuarze powrót do hitów, takich jak „Parasite”, ale są też nowości przedpremierowe.

Seansów zaplanowano nieco mniej niż kiedyś, by w budynku nie gromadziło się zbyt dużo ludzi w tym samym czasie. Zgodnie z wytycznymi rządowymi dotyczącymi zasad bezpieczeństwa w sprzedaży dostępna jest zmniejszona liczba miejsc na widowni, w każdej z trzech sal kinowych – Warszawie, Goplanie i Morskim Oku. Widzów obowiązuje konieczność dezynfekcji rąk oraz noszenia maseczek.


Do Kina Studyjnego GCF można wybrać się na nowości, np. na świetnie przyjętego w Cannes „Zdrajcę”, film oparty na faktach, który w zaskakujący, świeży sposób podejmuje temat włoskiej mafii. Przedpremierowo zaprezentowany zostaną także filmy „Nasz czas” oraz „Pojedynek na głosy”


Wracają też tytuły grane krótko tuż przed zamknięciem: „Sala samobójców. Hejter”, „Prawda”, „Biały, biały dzień”. Będzie również okazja, by nadrobić filmowe zaległości i wybrać się na takie hity, jak „Parasite” czy „Dżentelmeni”.


Bilety kosztują 15 złotych. Ta promocyjna cena na DZIEŃ DOBRY obowiązuje do odwołania. 


Sprawdź repertuar TUTAJ.